Ceník newborn  • Co vše je v ceně základní kolekce:
   12 foto upravených 
   Tisk 12 fotek ve velikosti 15 x 21 cm
   CENA KOLEKCE VČETNĚ DÁRKOVÉ KRABIČKY 3.990Kč • Příplatek za víkendové focení 500Kč
 • retuš fotky nad rámec kolekce 150Kč
 • cena tisku nad rámec kolekce 
  13x18 – 20 Kč
  15x21 – 30 Kč
  21x30 – 90 Kč
  30x45 – 190 Kč

Poskytuji všechny fotky z focení v plném rozlišení k tisku. /za poplatek 1.000Kč/

 
Výběr fotek a jejich předání:
Fotky si vybíráte sami ze všech odfocených fotografií, které Vám v náhledech zašlu hned po focení.

Od Vámi zaslaných výběrů probíhá zpracování fotek max. 2 týdny
Vybrané fotografie připravuji vždy v barevné a černobílé verzi a každou upravuji jednotlivě ve Photoshopu.

Kdy se objednat:
Newborn focení se ideálně realizuje do 14 dnů od narození, (pokud nejde o nedonošené děti) v tomto období jsou miminka spavá a dají se dobře polohovat. Starší děti se při focení budí a nelze je udržet dostatečně dlouho v jedné poloze.

Termín si rezervujte s dostatečným předstihem již v průběhu 3. trimestru.
Pokud se u mně fotíte jako těhotná, doporučuji využít balíček Těhu + Newborn focení  za zvýhodněnou cenu, termín si domluvíme rovnou během těhotenského focení.
Prosím, pište mi SMS, mail nebo FB schránku nevybírám okamžitě, a když fotím, telefon neberu. Jakmile budu mít volné ruce, zavolám Vám zpět. 


Kde budeme fotit
Rousínov, Čechyně 195
Parkování pohodlně před domem.
Miminka fotím pouze u sebe ve studiu,  kde pro ně mám vše připravené – přebalovací pult,  rekvizity – oblečky, čelenky, čepičky, koše, bedýnky, plédy, kožešiny apod. Proto není třeba si na focení s sebou nic vozit. 
Prostor je klimatizován, je zde přebalovací pult pro miminka, ohřeju Vám i lahvičku, toaleta je samozřejmá. Co si vzít s sebou a jak dlouho focení trvá:

tři látkové pleny, 
- 3-4 jednorázové plenky, 
- dvě jednorázové podložky, 
- vlhčené ubrousky, 
- svačinku pro vás, 
- krmení pro miminko,
- dudlík, pokud vlastníte svůj (pokud ne, mám své, nemusíte se bát, že při focení si na něj miminko zvykne, ale mě to často usnadní práci). Pokud taková situace během focení nastane, zeptám se vás, jestli mohu vyzkoušet dudlík, které pro newborn používám.

Vhodné oblečení:
- Přibalte si také náhradní oblečení pro Vás (pokud budete chtít fotit s miminkem, stává se, že miminko čůrá, kaká :) Na společné focení s rodiči a staršími sourozenci doporučuji bílé krémové oblečení, bez nápisů, obrázků atd. Maminka si klidně může vzít i nějaké šaty, tuniku, halenku apod. Doporučuji se i nalíčit, upravit si vlasy (chápu, pokud jste prvorodička nemáte na to ani pomyšlení, ale klidně přibalte rtěnku nebo kulmu sebou, třeba to zvládnete u nás, v momentě, kdy se já budu věnovat vašemu miminku:).Délka focení:
Focení  standardně trvá 2 hodiny, o půl hodiny déle počítejte ( 2,5 hodiny) na focení s rodiči a sourozencem. 

Průběh focení:
Hned na začátku focení s Vámi proberu styl rekvizit a dekorací (snažím se fotit miminka v jednoduchém stylu, aby vynikla jejich přirozenost a křehkost).Před každým focením si připravuji tři "stanoviště " (tedy tři různá prostředí), která s miminkem projdu. Tyto prostředí jsou připravena a s vámi samozřejmě vše zkonzultuji. Většinou jedno v přírodních tónech, pak barevné podle pohlaví miminka a jedno ve světlých odstínech, pro každou dekoraci připravuji i jinou rekvizitu, jako je kyblík, bedýnka a nebo pytel na focení. Tak, aby výsledné fotky byly rozmanité. Polohy budou záležet na miminku, jeho momentálnímu rozpoložení a jeho temperamentu.

 
  Co je wrapování :
Pro všechna novorozená miminka platí, že jsou ráda zavinutá a to pevně, celkově wrapování do tzv. kukliček je alfa omega celého newborn. Proto prosím počítejte i vy s tím, že vaše miminko budu zavinovat, nemusí být zavinuto vždy celé, dá se dělat i mnoho obměn (ručky- nožky venku atd.) Pokud vaše miminko dovolí, samozřejmě ho budeme fotit i nahaté, v oblečcích atd., jen je dobré s tímto počítat:).

-KDYŽ CHCI VZÍT STARŠÍ DÍTĚ SEBOU
PROSÍM dejte mi vždy vědět, zdali se kromě newborn bude fotit i další sourozenec (+ jeho věk) - musím na to připravit atelier.
Přijedete-li na focení s starším sourozencem, poprosím Vás, aby na začátek focení šli na obchůzku po okolí ( s tatínkem samozřejmě, nebo přibalte babičku:). Až budeme mít miminko nafocené, tak jim zavoláme a uděláme společné záběry.
Bohužel se mi už několikrát stalo, že bratříček nebo sestřička chtěli zůstat po celou dobu focení a pak tam kolem nás celou dobu poskakovali, studio se otřásalo v základech a tyto situace jsou pro Vás, miminko i mě velice nepříjemné. Zároveň mám ve studiu i hodně věcí, které lákají malé děti a já se v tu dobu musím soustředit na potřeby novorozeňátka a výsledné fotky