cs en de

Vizážistka

Jmenuji se Zuzana Švandová, pocházím z Brna, kde žiji a studuji VŠ.

Moje práce je mým koníčkem a věnuji ji maximum svého času. Pracuji jako vizážistka, stylistka, poradkyně v péči o pleť a také se věnuji lepení umělých řas. Krásná pleť a její dobrá příprava je 70% úspěchu krásného líčení.

Nejprve dobře připravíme pleť a až poté se budeme věnovat profesionálnímu fotomake-upu. U líčení na fotku kladu velký důraz na dobrou modelaci obličeje, zakrytí nedostatků pleti a zvýraznění očí a rtů. Foto make-up bývá výraznější, aby líčení bylo vidět, protože světla velmi ubírají intenzitě barev.

Nejdůležitější je pro mě, aby se každá/každý z Vás cítil/a perfektně, proto se nebojte inspirovat líčením v časopise, na internetu, přineste si sebou obrázek, jaké líčení by se Vám líbilo. Společně nahlédneme i do mojí galerie a líčení vybereme k outfitu a podle Vaší nálady.

Profesionální foto make-up zvýší kvalitu Vašich fotek. Pravidelně se vzdělávám a školím na trendy v líčení a oblékání, u mě vždy budete vědět, co frčí ;)

Při návštěvě fotoateliéru máte možnost nechat si ode mě bezplatně poradit s péčí o pleť a se správným líčením. Pokud Vás na pleti cokoliv trápí, poradím Vám, co s tím dělat. Pokud Vás zajímá, jak se správně líčit, jaké barvy Vám sluší nebo jak vybrat dobrý make-up, moc ráda Vás to naučím.

V prosinci máte také skvělou možnost vyzkoušet si umělé řasy za perfektní zaváděcí ceny.
Jsem akreditovaná vizážistka dle MŠMT a také mám akreditaci na lepení umělých řas dle MŠMT.

Těším se na každé jedno setkání s Vámi!

CENA LÍČENÍ PRO FOTOATELIÉR : 500 Kč

Objednat líčení

 


bullet hover email hover menu arrow