cs en de

Focení novorozených miminek

Prosím pozor!! Nově je potřeba objednat si focení miminka již před porodem !!! Zavolejte včas, předběžně termín vybereme a po narození upřesníme.


Focení novorozených miminek- newborn foto


Milé maminky, Vaše malé novorozené miminko se nejlépe fotí v 8 až 12 dnech po narození, neváhejte a objednejte se před porodem.

Focení novorozených miminek se stalo mou velkou vášní. Snažím se stále dokupovat nové dekorace, abychom měli co největší výběr.Mám velký výběr texturovaných plédů, výběr barevných vrapů a šátků. Nádoby na focení novorozenců jsou k dispozici stále nové.
Preferuji focen miminek při denním světle, v ateliéru je velké okno. Používám pouze odrazy světla a focení je tedy pro miminka velice příjemné.

V případě že je přesto málo světla, používám rozptýlené ateliérové světlo přes softbox.
Vaše miminko tedy nebude nijak ohroženo přímým bleskem .Používám spousty potřebných věcí k focení, vše Vám ukážu a vysvětlím v ateliéru, nerada prozrazuji své výrobní tajemství.

Kdy je potřeba se domluvit na focení?

Focení novorozeného človíčka je ideální 8-10. den po narození  , platí tady , že čím dříve, tím LÉPE,některá miminka se dají fotit i ve třech týdnech a spí.
V těchto dnech si miminko pamatuje polohu z bříška, lépe se tedy polohuje a má tvrdší spánek.
Vůbec se nemusíte bát,co s miminkem budeme dělat,postarám se o dětátko, ukážu Vám, jak krásně se dá  polohovat.Co je potřeba si přinést?

Poprosím o dudlík, i když ho prcek nechce, nebo rodiče, moc nám pomáhá při uspávání a nebojte, za tu chvilku v ateliéru si na dudlíka nezvykne.
V případě focení novorozeněte není jinak potřeba nic, jen jídlo a pití, jak pro miminko , tak pro V
Vás, vlhčené ubrousky, jinak vše v ateliéru mám, veškeré krásné dekorace a čepičky, čelenky i plédy.


Je to příjemná a klidná činnost, která by měla trvat 2-3 hodiny, a to z toho důvodu ,že se v první řadě dbá na pohodlí miminka..

Dětátko se během focení několikrát krmí – když potřebuje, pak se chová a konejší., uspáva...focení novorozenců je nejlepší, když miminko spinká.
Proč?? Právě proto, aby vznikly ty neopakovatelné záběry spícího miminka ,aby se dalo polohovat tak, jak si fotograf přeje.. Vše se dělá pomalu , klidně, aby se dětátko nevzbudilo.  aby ani netušilo, že se s ním něco děje.
Jde o to, že toto focení vyžaduje mnoho trpělivosti, ovšem potom ty krásné fotky vašeho miminka jsou neuvěřitelné.

Vezměte si pohodlné lehké oblečení, v atelieru bude hodně teplo, miminko se fotí vesměs nahé, a tak je potřeba přitápět.V létě to není potřeba, ateliér je vyhřátý od sluníčka.

S vaším miminkem a s Vámi se ze srdce ráda seznámím.
Na oblečení? Na společnou fotku s miminkem kde jste všichni oblečení , nějaké sladěné vršky.Další fotky se dělají s nahatým miminkem na černém pozadí a jsou potřeba černá trička nebo košile, a také můžete mít svěží bílé fotky s nahatým miminkem a na tyto záběry jsou bezva bílé košile či trička.A pak už jen miminko samotné s našimi doplnky.
Těším se na spolupráci, na ten Váš malý uzlíček.

Prioritou je pro mě bezpečnost Vašeho miminka.

Cena kolekce 3.490 Kč

Objednat focení kolekce


bullet hover email hover menu arrow