O mně

Vítejte na mých stránkách.


Moje motto je "FOTKY S ÚSMĚVEM."


Jsem profesionální fotografka specializující se na focení novorozenců, miminek a svateb. Pocházím z Prahy, kde jsem studovala fotografii. Téměř 30 let let žiji s rodinou v Brně, které mi naprosto přirostlo k srdci. 
 V centru Brna jsem pro Vás a Vaši rodinu otevřela fotoateliér plně vybavený hračkami a dekoracemi. Ve svém ateliéru jsem za tu dobu měla možnost nafotit více než 500 miminek. U newborn fotografie preferuji jemný, čistý styl. Ve fotoateliéru je místo na přebalování dětí, můžete si děti i v klidu nakrmit. Tento fotoateliér není určen jen dětem, ale i odvážným párům, budoucím maminkám, čtyřnohým mazlíčkům, prostě všem. Mojí hlavní specializací jsou děti, a svatby. Velice ráda ale fotografuji i akty stylem světlo stín. Fotím děti přirozeně na jednoduchém fotopozadí. Můžu Vás nafotit s celou rodinou i v přírodě.

Ke každému zákazníkovi přistupuji individuálně s ohledem na jeho požadavky a snažím se vyjít všem maximálně vstříc. Zásadně neúčtuji žádné manipulační poplatky.


A co ode mne dostanete navíc?

Všechny záběry , které spolu nafotíme v originál rozlišení, volně ke stažení z galerie.

Upravené fotografie posílám ve druhé galerii ke korektuře před tiskem. Můžete si u mě nechat vyvolat fotografie, vytisknout plakáty, zhotovit fotoobrazy, fotoalba, fotoknihy.

Kontaktujte mě

 

bullet hover email hover menu arrow