Ceník svatebního focení


Svatební foto je jednou z mých specializací - každou sezonu odfotím spolu se svým manželem několik svateb.
Z fotek je patrné, že jsme portrétní fotografové, prokládáme vše momentkami a také spousty detailů, které použijeme na svatební fotoknihu.

Budeme se snažit, aby jste si celý den co nejvíce užili - v dobré náladě a bez stresu.
Fotky si vybíráte sami ze všech odfocených, první sadu fotek dostanete max. do deseti dnů, všechny retušované fotografie Vám buď vyvolám na formát 13x18, nebo vytvořím krásnou fotoknihu v luxusním provedení.
Před svatbou se společně sejdeme, aby jste mi řekli, co je pro Vás důležité a společně jsme naplánovali celý svatební den.
K focení patří také předstvatební focení, zajdeme někam do přírody a uděláme společně nějaké rande fotky a pokud máte děti, tak pár rodinných.
Je to taková 30 minutová procházka.
Během svatby budeme udržovat Vaši dobrou náladu a žádné stresy k Vám nepouštět.
Aby jste měli všechny informace hned, sepsali jsme všechno, co Vás může zajímat, tak čtěte prosím dál ... a když budete potřebovat cokoli dalšího, stačí zavolat nebo napsat, budeme rádi.
Co nabízíme?
SAMOZŘEJMOSTÍ JE OSOBNÍ SCHŮZKA PŘED SVATBOU
Na ní se nejenom poznáme (a je důležité, aby Vám svatební fotograf "sednul" a cítili jste se v jeho přítomnosti dobře. stejně tak je to důležité i pro nás), ale hlavně Vám odpovíme na všechny dotazy, které můžete mít. Budete řešit desítky věcí a s některými Vám rádi pomůžeme - pravděpodobně jsme na některé předchozí svatbě viděli nebo zažili něco podobného a víme přesně, jak se vyhnout nepříjemnostem a stresu. Společně naplánujeme harmonogram celého dne, aby Vám vyhovoval a dal se v pohodě a s dobrou náladou zvládnout - spokojení musíte být hlavně Vy, ale také vaši svatební hosté.

Fotografie si z galerií vybíráte sami.
Během celodenní svatby vyfotíme sposty fotek, fotek, ze kterých si sami vyberete ty, které se Vám budou líbit nejvíc. Do 48 hodin od svatby Vám pošleme VŠECHNY fotky v náhledech tak, aby jste si mohli v klidu vybrat. A nemusíte se bát žádného složitého posílání seznamů s čísly fotek - připravíme pro Vás speciální fotogalerii, ve které si fotky prohlédnete a ty vybrané jednoduše zaklikáte. Fotogalerie Vám také bude hned ukazovat počet vybraných fotek. Věříme prostě, že krása je v jednoduchosti!

SAMI SI TAKÉ VYBERETE FOTKY, KTERÉ VÁM BUDEME RETUŠOVAT VE PHOTOSHOPU.
U každé svatby připravujeme sadu retušovaných fotografií, všechny upravujeme ve Photoshopu a využíváme na to postupy, které jsme získali za roky praxe a také ze školení od předních světových retušérů.
Pořád se vzděláváme, stojí to hodně peněz, ale chceme pro Vás mít ty nejlepší fotky  Vy sami si zvolíte, které fotografie Vám budeme retušovat - používáme portrétní styl retušování, takže stále to budete Vy :). Tyto fotky dostanete vždy v barevné i černobílé verzi. A nebojte se, všechny ostatní vybrané fotky také upravíme tak, aby se Vám líbily (v Adobe Lightroom Vám u každé fotky upravíme expozici, barvy, doostříme, zvýrazníme hlavní motiv ... naše fotky sice mají jednotný styl, ale každou Vám upravujeme zvlášť).

VŠECHNY RETUŠOVANÉ FOTKY VÁM TAKÉ VYTISKNEME
Celou sadu cca 100 Vašich nejoblíbenějších fotek, kterou si vyberete a my Vám vyretušujeme, Vám také vytiskneme ve velkém formátu 13x18 cm nebo je použijeme do fotoknihy.
Fotokniha je je od saal digital, ve špičkové kvalitě, k nahlédnutí v ateliéru.

PRVNÍ FOTOGRAFIE ZE SVATBY DOSTANETE DO 5 DNŮ !

Hotové fotky dostanete do 14dnů.
Víme, že svatební fotografie potřebujete mít co nejdříve, a tak jakmile se vrátíte ze svatební cesty (a ta správná trvá 14 dní), budete mít fotky připravené ... tedy přesněji: fotografie Vám připravíme do 14 dnů ode dne, kdy nám pošlete vybrané fotografie, které chcete upravit.


Pokud budete chtít fotky komukoli ukázat, stačí, když mu pošlete odkaz na galerii, který Vám dáme ... využíváme Google Drive úložiště a fotky na něm necháváme minimálně 6 měsíců.
A JAK JE TO S PLACENÍM? ... AŽ POTOM, CO VÁM VŠECHNO ODEVZDÁME.

NABÍDKA - SVATBY 
CELODENNÍ FOCENÍ OSM HODIN - cena 22.000Kč
Připravíme Vám celkem 100 fotografií z Vaší svatby, které si sami vyberete ze všech odfocených (z min. 800 fotek):
retušovaných fotografií ve Photoshopu (každou v barevné i černobílé verzi, fotky k retušování si vybíráte sami), tyto fotografie Vám také vytiskneme ve formátu 13x18, nebo vyrobíme fotoknihu.
Rádi odpovíme na Vaše otázky, zavolejte , napište.